...

Zabiegi

Zabiegi na twarz

Mikrodermabrazja należy do zabiegów mechanicznego ścierania naskórka. Pozwala na powolne, kontrolowane ścieranie powierzchni skóry, mikro-warstwa po mikro warstwie, aż do pożądanego poziomu, pod stałą kontrolą wizualną. Wykonuje się go przy pomocy kryształów korundu lub specjalną głowicą diamentową. W porównaniu z innymi zabiegami takimi jak peelingi chemiczne, dermabrazja jest zabiegiem obarczonym minimalnymi powikłaniami, nie niesie ryzyka przebarwień i blizn. 

Pomimo powierzchniowego oddziaływania, zmiany histologiczne obserwowane w mikroskopie elektronowym dotyczą nie tylko naskórka ale też skóry właściwej. Obserwuje się pogrubienie naskórka i wzmożenie syntezy kolagenu i elastyny dlatego mikrodermabrazję można stosować nie tylko w zabiegach oczyszczających ale też przeciwstarzeniowych. 
Z tego względu metodę tę stosuje się w leczeniu trądziku, łojotoku, rozstępów, usuwania blizn potrądzikowych i przebarwień. 

Na 5 dni przed zabiegiem NIE stosujemy: peelingu chemicznego, depilacji, zabiegów elektrolitycznych i stosowania szorstkich urządzeń myjących powierzchnię na której będzie wykonywany zabieg mikrodermabrazji. Zabiegu nie wykonujemy jeśli występuje przerwanie ciągłości naskórka lub wirusowy/ bakteryjny stan zapalny skóry. 

Twarz z maską kremową  – 120zł 
Twarz szyja z maską kremową – 140zł 
Twarz szyja dekolt z maską kremową – 160 zł 
Twarz z serum i maską algową – 140 zł 
Twarz szyja z serum i maską algową – 160 zł 
Twarz szyja dekolt z serum i maską algową – 200 zł 

Jest to odmiana hydrodermabrazji, w której czynnikiem złuszczającym jest ponaddźwiękowy, dwufazowy strumień soli fizjologicznej i tlenu. Strumień mikrokropelek roztworu uderza z prędkością 200m/s w skórę, powodując jej mechaniczne złuszczeni. Strumień emitowany jest przez głowicę zabiegową, pod odpowiednim kątem i w odpowiedniej odległości od skóry, co zapewnia bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu.
System ten jest stosowany do:
– redukcji zmarszczek powierzchniowych 
– peelingu powierzchniowego 
– drenażu limfatycznego i liftingu twarzy i szyi 
– nawilżenia i oczyszczenia skóry 

twarz z maską kremową – 130zł 
twarz szyja z maską kremową – 150 zł
twarz szyja dekolt z maską kremową – 170 zł 
twarz z serum i maską algową – 150 zł 
twarz szyja z serum i maską algową -170 zł
twarz szyja dekolt z serum i maską algową – cena 210 zł 

Peeling kawitacyjny działa w oparciu o ultradźwięki wywołujące w środowisku wodnym zjawisko kawitacji. Polega ono na wytworzeniu się w cieczy pęcherzyków z gazem, które gwałtownie pękają, dzięki czemu powodują oderwanie się martwych komórek naskórka. Peeling kawitacyjny oddziałuje na powierzchnię skóry – złuszcza wyłącznie zewnętrzne pokłady warstwy rogowej naskórka. Jednocześnie usuwa zanieczyszczenia, takie jak nadmiar łoju, resztki kosmetyków, a także bakterie i grzyby. Pomaga on także w odblokowaniu ujść gruczołów łojowych. Peeling kawitacyjny może być samodzielnym zabiegiem, jednak doskonale sprawdza się jako wstęp do zabiegów pielęgnacyjnych i oczyszczających.

Przeciwwskazania:
Nie każdy może poddać się zabiegowi wykorzystującemu ultradźwięki, którym jest peeling kawitacyjny.

Przeciwwskazania są jednak nieliczne. Nie powinno się przeprowadzać zabiegu u osób:
– w ciąży;
– z niewydolnością krążenia
– ze stanami gorączkowymi
– chorych na nowotwór
– mających świeże rany
– ze stanami zapalnymi skóry
– dotkniętych trądzikiem z wykwitami ropnymi
– choroba tarczycy/ guzy tarczycy
– metalowe implanty/ aparat na zębach 
– laktacja

twarz z maską kremową – 90zł
twarz szyja z maską kremową – 110 zł 
twarz szyja dekolt z maską kremową – 130 zł 
twarz z  serum i maską algową – 110 zł 
twarz szyja z z serum i maską algową – 130zł 
twarz szyja dekolt z z serum i maską algową – 170 zł

Jest to procedura polegająca na złuszczenie naskórka lub tylko jego części. Złuszczaniem nazywać można peeling obejmujący tylko martwe komórki naskórka czyli warstwę rogową.
Zabieg ma na celu poprawę wyglądu i stanu skóry, poprzez spłycenie drobnych zmarszczek oraz rozjaśnienie przebarwień. Peeling stosowany jest także w kuracji przeciwtrądzikowej oraz po zabiegu depilacji w celu zapobiegania wrastania włosów w skórę. W zależności od metody złuszczania, peeling dzieli się na mechaniczny, chemiczny lub fizyczny. Ze względu na głębokość usuwanych warstw naskórka wyróżnia się natomiast peeling bardzo powierzchowny, powierzchowny, średniogłęboki i głęboki.
Słowem peeling określa się także ogólnodostępne środki kosmetyczne służące do złuszczania naskórka. Kosmetyki te w swoim składzie zawierają enzymy rozpuszczające martwy naskórek np. Papaina albo substancje ścierne (drobinki) takie jak np. sproszkowane łupiny orzecha włoskiego.

peeling manualny ( gomage, drobnoziarnisty, gruboziarnisty, enzymatyczny) z serum i algą – 55 zł 

Można stosować praktycznie u każdego rodzaju cer, stosuje się go w celu odmłodzenia, redukcji przebarwień, łojotoku, zaburzenia rogowacenia, a także pielęgnacji cery trądzikowej ,wyjątkowo dobrze tolerowany, nie powoduje rumienia, może dawać odczucie lekkiego pieczenia, złuszczanie występuje bardzo rzadko, dla uzyskania lepszego efektu można połączyć kwas migdałowy z mikrodermabrazją.

Twarz z serum i maską algową  120 zł 
Twarz , szyja z serum i maską algową – 160 zł 
Twarz, szyja i dekolt z serum i maską algową – 200 zł 

Jest szeroko stosowany do zmarszczek, trądziku, przebarwień, blizn, zaburzenia rogowacenia, przy niskim Ph działa keratoregulująco – pobudza złuszczanie i odnowę komórkową, przy wyższym pH- działa wyłącznie nawilżająco, kwas ten jest bezpieczny, a ryzyko powikłań i działań niepożądanych jest niewielkie.

Twarz z serum i maską algową  130 zł 
Twarz , szyja z serum i maską algową – 170 zł 
Twarz, szyja i dekolt z serum i maską algową – 210 zł 

Popularny w przypadku złuszczania cer tłustych i trądzikowych- może być stosowany w aktywnym trądziku , stosuje si ę także w przypadku fotostarzenia się skóry jako silniejszy środek złuszczający- może być stosowany z innymi substancjami lub mikrodermabrazją.

Twarz z serum i maską algową – 130 zł 
Twarz , szyja z serum i maską algową – 170 zł 
Twarz, szyja i dekolt z serum i maską algową – 210 zł 

Kwas mlekowy należy do grupy kwasów alfa-hydroksylowych (AHA), występujących naturalnie w ludzkim organizmie – jest jednym ze składników NMF czyli naturalnego czynnika nawilżającego naszej skóry.Kwas w stężeniu do 10% działa nawilżająco, natomiast w wyższych koncentracjach złuszczająco – usuwa zalegające warstwy zrogowaciałego naskórka pozostawiając skórę zdrową i zadbaną. Składnik pełni ważna rolę w  stymulacji i odbudowie ceramidów, których produkcja zmniejsza się z wiekiem, dzięki czemu jest ona lepiej chroniona i nawilżona. Kwas mlekowy doskonale radzi sobie z drobnymi zmarszczkami i pozbawiona elastyczności skórą – aktywnie pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra jest jędrna i elastyczna. Preparaty z kwasem mlekowym są polecane w przypadku cery tłustej i trądzikowej – usuwają zanieczyszczenia, oczyszczają pory i działają antybakteryjnie.Kwas mlekowy zwiększa poziom glikozoaminoglikanów, które to związki wiążą i utrzymują wodę, przez co nawet głębokie warstwy skóry są odpowiednio nawilżone. Użyty w odpowiednim stężeniu i właściwym poziomie pH usuwa plamy i przebarwienia dosłoneczne.

Twarz z serum i maską algową – 130 zł
Twarz , szyja z serum i maską algową – 170 zł
Twarz, szyja i dekolt z serum i maską algową – 210 zł

Główne działanie biologiczne polega na przegrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury 54°C. Pod wpływem ogrzania ulegają one skurczeniu, a wtórnie także napięciu. Przegrzanie przyczynia się do stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny.

Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności, gęstości oraz poprawy owalu twarzy i kolorytu twarzy. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację (rozszerzenie naczyńkrwionośnych oraz zwiększenie ich przepuszczalności).

Ten rodzaj ciepła nazywany jest ciepłem endogennym, czyli wytwarzanym wewnątrz tkanek. Reasumując zastosowanie RF przyczynia się do minimalizacji zmarszczek, zwiększenia elastyczności skóry, modelowanie owalu twarzy i poprawy jej wyglądu.

PRZECIWWSKAZANIA:
– ciąża, okres karmienia piersią
– choroby nowotworowe , stany ponowotworowe (okres do 5 lat ),  
– rozrusznik, zastawka serca, implanty – wszelkiego typu metalowe implanty w ciele
– epilepsja, stwardnienie rozsianie
– choroby bakteryjne, wirusowe i grzybicze w miejscu zabiegowym
– nadczynność   tarczycy, nieuregulowana cukrzyca  (niepoddawana leczeniu farmakologicznemu)
– ropnie tkanek miękkich, stawów i kości, ostre zapalenie stawów i kości
– obrzęki o nieznanej etiologii
– guzki niewiadomego pochodzenia
– zaburzenia czucia bólu i odczuwania ciepła
– zaburzenia krzepliwości,  skłonność do krwawień
– ostre stany zapalne zatok
– zapalenie żył
– oparzenie skóry lub rekonwalescencja po oparzeniach
– wszczepione urządzenie do neurostymulacji
– Przerwana ciągłość skóry
– Botox w ciągu ostatnich 9 miesięcy
– złote nici
– implanty wchłanialne i wypełnienia w miejscu zabiegowym np. kwasem hialuronowym tzw. „wypełniacze”  

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW:
od 4 do 8 sesji zabiegowych, w zależności od kondycji skóry i miejsca zabiegowego
twarz – zabiegi wykonujemy w przerwach 15 – 25 dniowych, w zależności od zaawansowania procesów starzenia
tj. profilaktycznie co 25 dni, intensywna terapia przeciwstarzeniowa co 15 dni

Twarz z serum i maską algową – 140 zł
Twarz , szyja z serum i maską algową – 160 zł 
Twarz, szyja i dekolt z serum i maską algową – 200 zł
Szyja i dekolt z serum maską algową – 160 zł
Dekolt z serum i maską algową – 100 zł 

Terapia na bazie światła IPL jest w stanie usunąć około 60 % nieestetyczności trądzikowych.
Do tego zabiegu należy zastosować długość fali około 400 nm (420 nm).
Terapia działa bezpośrednio na przyczyny trądziku. Działa na zsyntetyzowane przez P. Acnes, molekuły tzw. porfiryny (porfiryna III): te sprawiają, że bakteria jest szczególnie wrażliwa na światło. Kiedy porfiryna zostanie wystawiona na widzialne światło, staje się aktywna chemicznie i osiąga stan pobudzenia. Powoduje to formowanie się tlenu singlet, który łączy się z błoną komórkową i niszczy P.Acnes oraz komórki gruczołu łojowego.
Okres leczenia trwa około 8 – 16 tygodni (2-4 miesięcy), a zabiegi wykonuje się co 1-2 tygodnie.
Najlepiej przy zabiegu wykonać dwa naświetlania wszystkich miejsc zaatakowanych w odstępie około 10  min.
Począwszy od drugiego tygodnia widoczne są pierwsze oznaki poprawy ( następuje zmniejszenie stopnia zapalenia miejsc zaatakowanych oraz niewielka redukcja samych objawów).

Przeciwwskazania do zabiegu:
– Stosowanie leków powodujących wzrost wrażliwości na światło
– Opalona skóra (2 tyg. przed i po zabiegu)
– Stosowanie antykoagulantów – leków obniżających krzepliwość krwi, stosowanych w chorobach zakrzepowo-zatorowych, – miażdżycy (np. Acenokumarol, Heparyna, Dezyrudyna)
– Zaburzenia krzepnięcia
– Choroby krwi
– Keloidy
– Nie zdiagnozowane zaburzenia pigmentacji
– Znamiona nietypowe, bądź o charakterze nowotworowym
– Źle prowadzona cukrzyca
– Roaccutane zażywany w ciągu 6 miesięcy

– Peeling chemiczny, bądź mechaniczny w ciągu ostatnich 2 tyg. na obszarze, który ma być naświetlany

twarz z maską kremową czas 45 min cena 110 zł
twarz szyja z maską kremową czas 60 min cena 130 zł
twarz szyja dekolt z maską kremową czas 90 min cena 160 zł
szyja, dekolt z maską kremową czas 60 min cena 110 zł
dekolt z maską kremową czas 45min cena 100 zł 
twarz z serum i maską algową czas 45 min cena 130 zł
twarz , szyja z serum i maską algową czas 60 min cena 145 zł
twarz, szyja i dekolt z serum i maską algową czas 90 min cena 160 zł
szyja i dekolt z serum maską algową czas 60 min cena 130 zł
dekolt z serum i maską algową czas 45 min cena 120 zł

Transdermalny transport substancji aktywnych pod wpływem ultradźwięków , powodujących ciśnieniowe wtłaczanie tych substancji w głąb skóry. Transport jest intensyfikowany ciepłem wydzielanym w tkankach pod wpływem ultradźwięków oraz masażem pobudzającym krążenie i odprężającym organizm.
Przeciwwskazania to: 
– ciąża 
– choroby serca 
– implanty metalowe (w pobliżu okolic zabiegu) 
– stwardnienie rozsiane 
– nowotwory 
– ostre stany zapalne 
W skład zabiegu wchodzi peeling manualny.

twarz z maską kremową – 100 zł
twarz szyja z maską kremową – 120 zł 
twarz szyja dekolt z maską kremową – 140 zł 
twarz z serum i maską algową – 120 zł 
twarz szyja z serum i maską algową – 140zł   
twarz szyja dekolt z  serum i maską algową – 180 zł

Infuzja tlenowa za pomocą hiperbarycznego tlenu to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Bazuje ona na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odmłodzenia, wygładzenia i odświeżenia skóry. Infuzja tlenowa jest zabiegiem wprowadzania w głębsze warstwy skóry składników aktywnych takich jak niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, kolagen

i elastyna w nanoczasteczkach, NMF (Naturalny Czynnik Nawilżający), peptydy, witaminy, ceramidy, minerały, pantenol, ekstrakty roslinne itp.

Połączenie działania hiperbarycznego, tlenu (w medycynie stosowanego np. do leczenia trudno gojących się ran i oparzeń) i wykorzystanie go jako nośnika dla kosmeceutyków, dało możliwość poprawy jędrności skóry i jej napięcia, wygładzenia zmarszczek wokół oczu i ust, zmniejszenia przebarwień, likwidacji stanów zapalnych skóry (cera trądzikowa). To także doskonała terapia dla skóry odwodnionej, podrażnionej, wysuszonej letnim słońcem.

Jak działa tlen?
– Zwiększa metabolizm komórkowy, dostarczając naturalnej substancji odżywczej w przebiegu procesu keratynizacji 
– Regeneruje uszkodzone komórki 
– Odżywia tkankę łączną w obrębie skóry właściwej,
– Zwalnia proces starzenia,
– Zwiększa napięcie skóry 
– Likwiduje zanieczyszczenia w obrębie skóry
– Zmniejsza zmiany w przebiegu trądzika w fazie aktywnej,
– Przyspiesza procesy gojenia,

Po pierwszej aplikacji tlenu hiperbarycznego skóra jest wyraźnie rozjaśniona, promienna oraz nabiera młodszego wyglądu. W trakcie zabiegu dostarczamy skórze substancje aktywne Zabieg infuzji tlenowej powinien być poprzedzony złuszczeniem naskórka (peeling kawitacyjny, peeling chemiczny, mikrodermabrazja diamentowa 

W skład zabiegu wchodzi peeling enzymatyczny oraz  serum/ampułka 

twarz z maską kremową – 150 zł 
twarz szyja z maską kremową – 170 zł
twarz szyja dekolt z maską kremową – 190 zł
Twarz z serum i maską algową – 170 zł
Twarz , szyja z serum i maską algową  190 zł
Twarz, szyja i dekolt z serum i maską algową – 230 zł

Jest to nieinwazyjne wprowadzenie substancji aktywnych metodą elektroporacji w głąb skóry z wykorzystaniem prądu
o wysokiej częstości. Perfekcyjnie dobrany rodzaj impulsu pozwala na otwarcie kanałów błon komórkowych i dotarcie substancji czynnych do wnętrza komórki. Dotyczy to nie tylko skóry twarzy, ale i całego ciała. Mieszanki substancji czynnych zawartych w tzw. koktajlach lub ampułkach, stanowiących zazwyczaj tajemnice producenta docierają w odpowiedniej kolejności do głębszych warstw skóry.

Najważniejszym celem mezoterapii bezigłowej jest :

-likwidacji wszelkiego rodzaju zwiotczeń – dzięki mezoterapii bezigłowej możliwe jest maksymalne wykorzystanie napięcia skórnego które naturalizuje wszelkiego rodzaju zwiotczenia i inne niedoskonałości skórne,
-przeciwzmarszczkowych – w tym wypadku tkanki skórne są pobudzane i niejako na zasadzie samoleczenia reaktywują się. Mezoterapia bezigłowa sprawdza się zarówno u osób ze zmarszczkami mimicznymi jak i powstałymi na skutek działania słońca (zmarszczki posłoneczne),
-wzmacnianie kondycji skóry – elektoporacja działa na zasadzie suplementu który wzmacnia odporność i kondycję skóry. Pobudza ją sprawiając przy tym, że staje się ona silniejsza i odporniejsza na wszelkiego rodzaju negatywne działania,

Przeciwskazania do wykonania mezoterapii bezigłowej:
– kobiety w ciąży
– osoby z rozrusznikiem serca lub posiadające metalowe elementy w ciele (śruby kości, metalowe spoiwa)
– chorzy na epilepsję,
– osoby z problemami żylnymi, posiadające żylaki,
– Osoby z chorobą nowotworową lub po nowotworze do 7 lat
– osoby ze stanem zapalnym lub nadwrażliwością skóry
– alergia na prąd lub nadwrażliwość na prąd 

W skład zabiegu wchodzi peeling enzymatyczny 

twarz z maską kremową – 135 zł
twarz , szyja z maską kremową – 155 zł
twarz, szyja, dekolt z maską kremową – 175 zł
twarz z serum i maską algową –  155 zł
twarz , szyja z serum i maską algową – 175 zł
twarz, szyja i dekolt z serum i maską algową – 215 zł

Zabieg polega na mikronakłuwaniu naskórka i wierzchnich warst skóry. W celu zachowania sterylności przy zabiegu urządzenie ma wymienne kartridże. Zabieg jest ustalany indywidualnie aczkolwiek urządzenie pozwala na bezbolesny zabieg lub na głęboką penetrację skóry tym samym pozwalając na likwidację zmarszczek czy blizn. Zabieg en poprawia stymulację fibroblastów tym samym wspomaga się regeneracja skóry oraz staje się ona jędrna. 

Ilość zabiegów jest dobierana indywidualnie! Po 7-10 dniach można powtórzyć zabieg zależnie od dolegliwości skóry. 
Efekt widać po pierwszym zabiegu lecz w celu uzyskania dłuższego efektu zalecane jest wykupić pakiet .

Efekty po zabiegu : 
– napięcie, ujędrnienie i lifting 
– polepszenie gęstości i wyglądu skóry 
– zmniejszenie zmarszczek mimicznych, bruzd i blizn 
– wygładzenie, rozjaśnienie i odnowa naskórka 
– regeneracja i stymulacja procesów naprawczych 

Przeciwwskazania do mezoterapii:

- ciąża i okres karmienia
- alergia na preparaty używane podczas zabiegu
- miejscowa infekcja wirusowa (opryszczka) bakteryjna lub grzybicza
- cukrzyca nieleczona
- skóra źle tolerująca iniekcje
–   nowotwory 
–   hemofilia

Zalecenie po zabiegu : 
– proces gojenia to ok 3-7 dni w tym czasie unikamy ekspozycji na promienie UV 
– w dniu zabiegu bezwzględnie unikamy : makijażu, basenu, sauny, siłowni itp. 
– po zabiegu wieczorem wykujemy delikatną codzienną domową pielęgnację 

Nie zastosowanie się do zaleceń może doprowadzić do oparzeń, przebarwień lub zakażeń wirusowych, bakteryjnych czy grzybiczych 

Twarz z maską algową 270 zł 
Twarz, szyja z maską algową 310 zł 

Twarz, szyja, dekolt z maską algową 400 zł 
Szyja z maską algową / płatem kolagenowym 190 zł 
Czoło, okolica oczu z maską algową / płatem kolagenowym 150 zł 
Dekolt z maską algową / płatem kolagenowym 250 zł 

Znieczulenie dodatkowo płatne partia 30 zł 

Wykorzystywane światło jest koherentne i monochromatyczne Wytwarzana energia jest proporcjonalna do napięcia, jakie potrzebne jest, aby uruchomić obieg. Odpowiedź komórek zależy od: Ogólnego stanu zdrowia pacjenta (wiek, fototyp itp.) Czynniki związane ze stanem tkanek (tekstura skóry, przebyte terapie miejscowe/powierzchniowe itp.) Fototerapia LED stosowana w kosmetyce nie jest zabiegiem ablacyjnym oraz nie powoduje uszkodzeń termicznych tkanek

Zalety terapii światłem LED: 
• Minimalne ryzyko wystąpienia niepożądanych efektów ubocznych 
• Brak ograniczeń jeśli chodzi o fototyp skóry, możliwość wykonywania zabiegów o każdej porze roku 
• Po zabiegu pacjent od razu wraca do aktywnego trybu życia 
• Zabiegi są szybkie i efektywne.
 

Niemieccy naukowcy dowiedli, że użycie technologii LED w połączeniu z balsamem zawierającym ekstrakt z zielonej herbaty wykazuje wysoką skuteczność w redukcji zmarszczek twarzy. Badacze z Niemiec donoszą o ulepszonym działaniu ich nowej kuracji przeciw zmarszczkom twarzy. Według nich terapia może stanowić alternatywę dla botoksu i chirurgii kosmetycznej. Naukowcy twierdzą, że działa 10 razy szybciej niż podobna kuracja przeciwzmarszczkową, która używa samego światła LED. Efekty działania światła LED: Odmładzanie skóry – znakomity efekt ujędrnienia, poprawienia faktury skóry, kolorytu skóry, zmniejszenia ilości zmarszczek, poprawy owalu twarzy osiągany przez zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny jak również zwiększenie przyswajania przez komórki substancji czynnych na przykład preparatów kosmetycznych. Leczenie cellulitu – pod wpływem LED komórki lepiej usuwają nadmiar wody jak i produkty przemiany materii (na poziomie komórkowym). Daje to znakomite działanie drenujące. Świetne efekty daje w połączeniu z mikrodermabrazją, radiofrekfencją i elektroporacją. Ułatwia wchłanianie substancji czynnych zawartych w ampułkach, maskach. Leczenie trądziku pospolitego – oddziaływanie na porfiryny endogenne, które biorą udział w wytwarzaniu wolnych rodników tlenowych niszczących Propioni bacterium acnes, czyli bakterie odpowiedzialne za powstawanie trądziku . Leczenie stanów zapalnych skóry – przez swój wpływ na mediatory reakcji zapalnych przyspiesza wszelkie procesy gojenia skóry. Światło LED działa w sposób naturalny (fizjologiczny) dlatego pierwsze efekty widoczne są po serii zabiegów. Pierwsze efekty możemy zauważyć po 1,5-3 miesiącach od zakończenia kuracji.

W skład zabiegu wchodzi peeling enzymatyczny 

twarz z maską kremową czas 40 min cena 50 zł/ pakiet 3 zab. 5%/ 5 zab 10%/ 10 zab 15 %
szyja z maską kremową czas 40 min cena 70 zł/ pakiet 3 zab 5%/ 5 zab 10% / 10 zab 15%
twarz szyja z maską kremową czas 40 min cena 60 zł / 3 zab 10 %/5 zab 10% / 10 zab 20% 

W skład zabiegu wchodzi peeling w postaci oxybrazji czyli peelingu wodno-tlenowego z serum nawilżająco – napinającym, maską kremową rozświetlającą oraz maską algową. Zabieg szczególnie polecany przed ważnym wydarzeniem. 

twarz – 180 zł 
twarzy, szyja – 200 zł 
twarz, szyja i dekolt – 240 zł 

Peeling enzymatyczny, który jest idealny przed przyjęciem gdyż idealnie rozświetli nam skórę, fala radiowa, która skraca włókna kolagenu dodatkowo fala radiowa wsparta serum intensywnie rozświetlającym oraz maską algową z 24 karatowy złotem. 

twarz – 170 zł 
twarz, szyja – 210 zł 
twarz, szyja i dekolt – 250 zł 

Masaże

Jest on formą terapii, która wykorzystuje wpływ energii mechanicznej i kinetycznej na tkanki w celu wywołania odczynu. Masaż reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa ogólną odporność organizmu na niesprzyjające czynniki środowiska zewnętrznego, normuje pracę gruczołów wydzielania wewnętrznego, podnosi gotowość do podejmowania wysiłków fizycznych.

Całe ciało 60 min – 140 zł 
Całe ciało 45 min – 110 zł
Całe ciało 30 min – 90 zł

Lomi Lomi Nui. To niezwykły masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Jego ojczyzną są Hawaje. Kryje się za nim filozofia Huny, według której cały świat przenika energia zwana przez Hawajczyków „mana”, którą można wykorzystać do swych potrzeb. W dawnych czasach masaż wykonywali Kahuni – starożytni strażnicy wiedzy tajemnej i systemu uzdrawiania. Hawajscy szamani łączyli masaż ze świętym tańcem, który wykonywali wokół kamiennego ołtarza, stąd nazywano go masażem świątynnym. LOMI jest hawajskim słowem określającym masaż. W dosłownym tłumaczeniu oznacza ono uciskanie, ugniatanie, a także dotyk aksamitna łapą zadowolonego kota. Powtórzenie słowa LOMI wzmacnia jego znaczenie, podkreśla jego wyjątkowość. LOMI LOMI NUI jest więc masażem, który przekazuje jedyne w swoim rodzaju uczucie zadowolenia i błogości. Masaż Hawajski odbywa się na całym ciele fizycznym człowieka, a także na otaczających go ciałach energetycznych. Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych, pełnych gracji ruchów, przez co charakteryzuje się wyjątkową harmonią i pięknem.

Całe ciało 90 min – 170 zł
Całe ciało 60 min – 140 zł 

Peeling kawitacyjny działa w oparciu o ultradźwięki wywołujące w środowisku wodnym zjawisko kawitacji. Polega ono na wytworzeniu się w cieczy pęcherzyków z gazem, które gwałtownie pękają, dzięki czemu powodują oderwanie się martwych komórek naskórka. Peeling kawitacyjny oddziałuje na powierzchnię skóry – złuszcza wyłącznie zewnętrzne pokłady warstwy rogowej naskórka. Jednocześnie usuwa zanieczyszczenia, takie jak nadmiar łoju, resztki kosmetyków, a także bakterie i grzyby. Pomaga on także w odblokowaniu ujść gruczołów łojowych. Peeling kawitacyjny może być samodzielnym zabiegiem, jednak doskonale sprawdza się jako wstęp do zabiegów pielęgnacyjnych i oczyszczających.

Przeciwwskazania:
Nie każdy może poddać się zabiegowi wykorzystującemu ultradźwięki, którym jest peeling kawitacyjny.

Przeciwwskazania są jednak nieliczne. Nie powinno się przeprowadzać zabiegu u osób:
– w ciąży;
– z niewydolnością krążenia
– ze stanami gorączkowymi
– chorych na nowotwór
– mających świeże rany
– ze stanami zapalnymi skóry
– dotkniętych trądzikiem z wykwitami ropnymi
– choroba tarczycy/ guzy tarczycy
– metalowe implanty/ aparat na zębach 
– laktacja


Całe ciało 45 min – cena : 155 zl
Całe ciało 60 min – cena : 180 zł

Zabiegi na ciało

Lipo Laser jest zabiegiem bezpiecznym, bezbolesnym, nie wymaga żadnego przygotowania, a zaraz po zabiegu można wrócić do normalnych zajęć. Zabieg może być przeprowadzony na dowolnym obszarze ciała, np.: brzuch, boki brzucha, plecy, ramiona, uda, pośladki. Efekty widać już po pierwszym zabiegu. Jak działa ILIPO („zimny laser”)? Urządzenie emituje promieniowanie o długości fali 650 nanometrów (jest to tzw. zimny laser), które przenika głęboko do tkanki podskórnej i oddziałuje tylko i wyłącznie na adipocyty (komórki tłuszczowe). W tych komórkach tłuszczowych pod wpływem przenikającego przez skórę promieniowania laserowego dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej powodującej rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane, czyli usuwane naturalną drogą z organizmu, a część zamieniana na energię. Lipo laser oddziałuje jedynie na komórki tłuszczowe, nie uszkadzając sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Lipo Laser nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Efekty tego procesu można porównać do winogron, które z czasem wysuszają się zamieniając się w rodzynki. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nieinwazyjny i nie pozostawia żadnych śladów na skórze. Trwa 20-40 min, a efekty widoczne są od razu i narastają w trakcie kolejnych sesji: Czy efekty terapii są trwałe? W przypadku każdej kuracji odchudzającej, czy modelującej sylwetkę, efekty w dużej mierze zależą od pacjentów. Jeśli już decydujemy się na podobne zabiegi, trzeba nieco zmienić nasze przyzwyczajenia i pomóc organizmowi w walce z nadmiarem tłuszczyku i cellulitem. W czasie trwania kuracji warto utrzymywać nisko tłuszczową dietę. Efekty są trwałe, owszem, ale musimy dbać oto, aby tłuszczyk nie wrócił na swoje dawne miejsce.  W trakcie kuracji wskazana jest zwiększona aktywność fizyczna i umiarkowana dieta oraz spożywanie większej ilości płynów. Urządzenie posiada unijny certyfikat urządzenia medycznego CE, co gwarantuje skuteczność, bezpieczeństwo i wysoką jakość produktu.

 

1 zabieg koszt  80 zł

3 zabiegi koszt  225 zł

6 zabiegów  400 zł

10 zabiegów  700 zł

Przy pakiecie 3 zabiegów 4 zabieg w cenie 45 zł
Przy pakiecie 6 zabiegów 7 zabieg w cenie 39 zł
Przy pakiecie 10 zabiegów 11 zabieg GRATIS !

 

Tajemnicą skutecznego działania metody PowerSlim jest zastrzeżona metoda synergii podczerwieni i jonizacji oraz specjalnie opracowanego konceptu zabiegów. Metoda bazuje na zintensyfikowaniu naturalnych procesów metabolicznych naszego organizmu takich jak efekt pocenia czy tez stymulacja produkcji kolagenu. Podczerwień to dwa najlepsze promienie wyciągnięte ze słońca i zamknięte w żarniku. Podczerwień intensyfikuje metabolizm i powoduje duże spalanie kalorii likwidując przy tym cellulit i poprawiając wygląd skóry. W PowerSlim następuje bardzo intensywny proces pocenia. Woda , która wychodzi z organizmu pochodzi z rozpadu cząstek tłuszczu i cellulitu. Im więcej się pocisz , tym więcej cząstek tłuszczu zostaje zniszczonych. Głębokie ciepło wnika w tkanki podskórne i rozbija podskórne cząstki tłuszczu i cellulitu. Jonizacja z kolei , to swoiste turbodoładowanie. Pomagając w dotlenieniu komórek skóry i tkanek podskórnych przyspiesz spalanie tłuszczu i oczyszczenie toksyn. Całość dużego efektu dopełniają zabiegi wykorzystujące elektroprądy,
a także stymulujący preparat z aktywnymi składnikami , które poprzez otwarte pory i rozszerzone naczynia docierają do podskórnych warstw i złogów tłuszczu , które przy zwykłych zabiegach pozostają nietknięte, gdyż zwykle krew nie dochodzi w tamte miejsca.
Doskonały sposób na wyszczuplenie i likwidacje cellulitu. PowerSlim Active to większa kondycja sportowców i wszystkich pasjonatów fitnessu. Ćwicz bez zakwasów , poprawiając wydolność organizmu i korzystając z dobrodziejstwa jonizacji i podczerwieni 

5 min – 8 zł
10 min – 10 zł
20 min – 15 zł
30 min – 20 zł
40 min do 60 min – 30 zł
Karnet OPEN – 250 zł

Zabiegi SPA

 • peeling dobrany do skóry twarzy ( mikrodermabrazja, oksybrazja, peeling kawitacyjny , grubo-, drobnoziarnisty, enzymatyczny )
 • wmasowanie serum
 • maska kremowa z maską LED ADURO
 • maska algowa
 • krem na zakończenie zabiegu
 • cukrowy peeling ciała
 • kąpiel
 • masaż relaksacyjny całego ciała 30 min
 • maska czekoladowa ( ciepła czekolada)
 • Body Wrapping
 • kąpiel
 • pedicure hybrydowy z frezowaniem
 • peeling oraz maska kremowa na stopy
 • manicure hybrydowy
 • peeling dłoni
 • maska kremowa dłoni

Do Pakietu SPA jest dodatkowo kawa/ herbata/ patera owoców/ słodka przekąska/ ciepły posiłek 

Czekolada działa na nas kojąco i odprężająco a zarazem ujędrnia skórę.
W skład zabiegu wchodzi:

 • peeling całego ciała
 • masaż na maśle czekoladowym 40 min
 • nałożenie nawilżającej maski na całe ciało
  Cena za jedną osobę – 130 zł 
  Cena za parę – 230 zł 
 • Kąpiel stóp w owocowej soli musującej
 • frezowanie stóp
 • opracowanie płytki paznokciowej oraz skórek
 • peeling stóp
 • wmasowanie maski nawilżającej do stóp
 • parafina stóp
 • wmasowanie pianki nawilżającej do stóp

  Cena za zabieg  110 – zł 
 • peeling cukrowy całego ciała na bazie z owoców
 • masaż 45 min na rozgrzanej oliwie 
 • nałożenie i wmasowanie owocowego masła do ciała połączone z aromaterapią
  Cena za jedną osobę 130 zł 
  Cena za parę 230 zł 
 • masaż całego ciała 30 min
 • peeling kawitacyjny z maską kremową
 • maska LEd ADURO
 • peeling dłoni
 • maska kremowa dłoni
 • parafina dłoni
  Cena za jedną osobę 170 zł 

 • Peeling całego ciała
 • masaż całego ciała 30 min
 • mikrodermabrazja/ oksybrazja z ampułki
 • maska kremowa i maska LED ADURO
 • orientalna kąpiel stóp z peelingiem i maską na stopy
 • peeling dłoni, maska kremowa oraz maska parafinowa

  Cena za jedną osobę – 190 zł 
 • Masaż całego ciała 30min
 • peeling enzymatyczny twarzy
 • wmasowanie serum
 • maska kremowa
 • kąpiel stóp
 • peeling stóp
 • nawilżająca maska na stopy
 • wmasowanie pianki do stóp 

  Cena za jedną osobę 155 zł 
 • opracowanie płytki paznokciowej oraz skórek
 • manicure hybrydowy
 • peeling , maska kremowa i prafinowa dłoni
 • kąpiel stóp
 • opracowanie płytki paznokciowej i skórek
 • pedicure hybrydowy ( z opracowaniem stopy )
 • peeling oraz maska kremowa na stopy
 • masaż całego ciała 30min
 • oksybrazja na twarz
 • wmasowanie serum
 • maska kremowa

  Cena za jedną osobę 420 zł 
 • peeling całego ciała
 • kąpiel
 • masaż relaksacyjny całego ciała 30 min na masce kremowej
 • peeling twarzy – dobrany do skóry ( oksybrazja, enzymatyczny, grubo – , drobnoziarnisty )
 • serum dobrane do potrzeb skóry
 • maska kremowa na twarz
 • krem na zakończenie zabiegu

  Cena za jedną osobę – 165 zł 

Czekoladowy masaż sprawia, że nasza skóra pięknie pachnie jest wspaniale nawilżona i staje się jędrna.Czekolada działa upiększająco, bo zawarte flawonoidy neutralizują wolne rodniki,spowalniające proces starzenia. Zabieg ten dzięki zawartej w czekoladzie teobrominie, która uwalnia w mózgu endorfiny, zwane „hormonami szczęścia”, daje zastrzyk pozytywnej energii. To wspaniałe antidotum na smutek. Żelazo, cynk,wapń i kofeina pobudzają krążenie w skórze, zmniejszając obrzęki i przyspieszają spalanie tłuszczu.
W skład zabiegu wchodzi:

 • peeling ciała
 • gorąca kąpiel
 • 45 min masażu gorącą czekoladą
 • gorący drink czekoladowy
 • body wrapping czekoladowy 
 • gorąca kąpiel
 • aromaterapia 

  Czas ok. 1.45 godz Cena 180 zł
  Czas ok. 1.45 godz Cena 330 zł *
  *cena dotyczy pary
 • peeling całego ciała
 • kąpiel
 • masaż całego ciała na olejku oraz masce na ciało
 • relaks
 • demakijaż
 • tonizacja
 • peeling kawitacyjny
 • wmasowanie serum
 • nałożenie maski kremowej/glinki/alg mikronizowanych ( do wyboru )
 • relaks z maseczką
 • zmycie maseczki
 • tonizacja
 • nałożenie kremu
 • muzykoterapia

  Czas ok. 2 godziny – cena 170 zł 
  Cena za parę 310 zł 

ThermoGenigue 
Marzysz o pięknej sylwetce?
Twoja skóra straciła jędrność?
Borykasz się z cellulitem?
Chcesz zgubić zbędne centymetry przed jakąś uroczystością?

 • redukcja cellulitu
 • ujędrnianie skóry
 • kilka centymetrów mniej

Możesz to wszystko uzyskać dzięki zabiegowi Vslim ThermoGenigue M’onduniqe wszystkie te 3 punkty osiągniesz już po pierwszym zabiegu.
Zabieg próbowałyśmy same na sobie i faktycznie działa! Po zabiegu łącznie 17 cm mniej na całym ciele!
Zabieg oparty jest na :

 • ankiecie oraz dokładnym pomiarze obszaru ciała
 • pozbycie się martwego naskórka przez drobnoziarnisty peeling M’onduniqe dzięki, któremu substancje aktywne głębiej docierają
 • specjalnie dobrana ampułka oraz żel termiczny
 • body wrapping
 • antycellulitowy masaż firmowy
 • delikatne wmasowanie sorbetu na uspokojenie skóry

  Jeden zabieg 180 zł 
  Pakiet 3 zabiegów 480 zł 
  Pakiet 6 zabiegów 800 zł 
  Pakiet 9 zabiegów 999 zł 
  Pakiet 12 zabiegów 1200 zł 

Zabiegi Wokół Oczu

 • Henna brwi 20zł
 • Regulacja 15
 • Henna brwi + regulacja 30 zł
 • Henna rzęs 20zł
 • Henna brwi + rzęs 30zł
 • Komplet - henna brwi i rzęs z regulacją 40zł
 • Maska algowa na oczy 35zł
 • Laminacja rzęs 85zł
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.