Pielęgnacja i stylizacja oprawy oczu - henna, regulacja, przedłużanie rzęs w Sosnowcu

Oczy to jedna z pierwszych części ciała, na którą zwracają uwagę nasi rozmówcy. Dobrze wykonana regulacja brwi to dziś podstawa. Z kolei długie, ciemne rzęsy nadadzą każdej twarzy atrakcyjnego wyglądu, podkreślając jej atuty.

Jeżeli więc marzysz o pięknej, naturalnie wyglądającej oprawie oczu – zapoznaj się z naszą ofertą zabiegów na brwi i rzęsy. Możesz mieć pewność, że po wizycie w naszym gabinecie każde Twoje spojrzenie będzie zachwycać.

Nasze zabiegi na brwi i rzęsy

W naszym salonie skorzystasz z usługi regulacji i stylizacji brwi. Dopasujemy je do Twojego kształtu twarzy, by idealnie złagodziły lub wyostrzyły jej rysy, tworząc harmonijną całość.

Wykonujemy również hennę brwi i rzęs. Henna nie tylko farbuje, ale też odżywia włoski, poprawiając ich stan i nadając im wyjątkowego blasku. Sprawimy, że Twoje brwi staną się wyraziste, a rzęsy ciemniejsze, gęstsze i grubsze.

U nas możesz także zdecydować się na profesjonalną laminację rzęs, polegającą na nałożeniu na nie pełnego odżywczych protein olejku keratynowego. Po zakończeniu całego procesu rzęsy stają się grubsze, ciemniejsze oraz widocznie podniesione i podkręcone.

Pielęgnacja okolic oczu maską algową

Zachęcamy również do poddania się naszemu zabiegowi pielęgnacji delikatnych okolic oczu maską algową. Algi słyną ze swych właściwości nawilżających i rewitalizujących. Oczyszczają przy tym skórę z toksyn oraz widocznie ją rozświetlają. Dzięki naszej maseczce zapomnisz o zmarszczkach, cieniach i innych oznakach zmęczenia oraz opuchliźnie pod oczami.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy, że wszystkie zabiegi wykonywane są z zastosowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa oraz z wykorzystaniem odpowiednich kosmetyków.
Zapraszamy do kontaktu.

Henna brwi

Henna była stosowana od niepamiętnych czasów a obecnie przeżywa swój renesans. Stosuje się ją nie tylko w celach estetycznych ale także w celach antyseptycznych. Pokrywa ona włosy twardniejącą warstwą ochronną, dzięki czemu zapewnia im trwałość i pogrubia je, gdyż uzupełnia wszelkie pęknięcia włosa oraz sprawia że brwi nabierają pięknego połysku.

czas od 10 min 

 

cena - 20 zł 

Regulacja

Regulacje wykonuje się metodą mechaniczną. 

Czas od 10 min 

 cena od 15 zł do 20 zł

Henna brwi + regulacja

Najpierw wykonujemy hennę a później regulację w celu usunięcia niechcianych niepofarbowanych włosków.

Czas ok 20 min 

 25 zł

Henna rzęs

Wykonywana w celach estetycznych oraz najczęściej stosowana przy jasnych rzęsach, po zrobieniu henny rzęs oko jest "przejrzyste", "otwarte" oraz lepiej widoczne.

Czas ok 15 min 

cena 20 zł

Henna brwi + rzęs

po wykonaniu tego zabiegu twarz cała nie tylko same oczy jest bardziej wyrazista.

Czas ok 25 min 

cena - 35 zł

Komplet - henna brwi i rzęs z regulacją

zabieg ten pozwala podkreślić twarz jak również nadać wyrazistości poprzez dokładne wyregulowanie brwi oraz nadanie im odpowiedniego kształtu.

Czas ok 25 min 

cena - 40 zł

Maska algowa na oczy

Algi na okolicę oczu działają równie dobrze jak na cała twarz a nawet lepiej jest widoczny efekt gdyż skóra okolicy oczu jest cieńsza . Algi głęboko rewitalizują oraz odprężają poprzez chłód który wydzielają.

cena - 35 zł

Laminacja rzęs 

Zabieg polega na podkręceniu oraz maksymalnym odżywieniu naszych naturalnych rzęs. Zabieg jest przyjemy i relaksujący oraz trwa koło godziny 

Cena  - 85 zł