Zabiegi kosmetyczne na twarz - mikrodermabrazja, peeling i inne w Sosnowcu

Chcesz cieszyć się nieskazitelnie gładką, perfekcyjnie oczyszczoną cerą? Zgłoś się do naszego salonu i skorzystaj z naszych usług, a trądzik czy zmarszczki przestaną spędzać Ci sen z powiek.

Oferujemy szeroki wybór wyjątkowych zabiegów kosmetycznych na twarz, które pomagają w zachowaniu dobrej kondycji skóry. Przeprowadzamy zarówno podstawowe, jak i specjalistyczne kuracje.

Wykonujemy między innymi różnego rodzaju peelingi, zapewniające redukcję przebarwień i dokładne oczyszczenie skóry twarzy. U nas zapiszesz się także między innymi na mezoterapię bezigłową lub mikroigłową, hydrodermabrazję, czy sonoforezę.


Dużą popularnością cieszy się w naszym salonie również zabieg infuzji tlenowej. Dzięki natychmiastowemu efektowi odmłodzenia, który gwarantuje, jest często wybierany przez Klientów przygotowujących się do ważnych wydarzeń. Regularne poddawanie się tej metodzie pielęgnacji twarzy to doskonały sposób profilaktyki przeciwstarzeniowej.

Ponadto proponujemy naszym Klientom nawilżające maseczki kremowe, algowe oraz LED, które regenerują, odżywiają i pomagają odzyskać odpowiednią jędrność.


Wszystkie zabiegi wykonujemy z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa, korzystając przy tym ze sprzętu i kosmetyków od najlepszych producentów.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług w konkurencyjnej cenie, fachowe doradztwo i staranną opiekę naszych pracowników.

Zapraszamy do kontaktu. Już dziś umów się na wizytę w naszym salonie kosmetycznym w Sosnowcu.

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja należy do zabiegów mechanicznego ścierania naskórka. Pozwala na powolne, kontrolowane ścieranie powierzchni skóry, mikro-warstwa po mikro warstwie, aż do pożądanego poziomu, pod stałą kontrolą wizualną. Wykonuje się go przy pomocy kryształów korundu lub specjalną głowicą diamentową. W porównaniu z innymi zabiegami takimi jak peelingi chemiczne, dermabrazja jest zabiegiem obarczonym minimalnymi powikłaniami, nie niesie ryzyka przebarwień i blizn. Pomimo powierzchniowego oddziaływania, zmiany histologiczne obserwowane w mikroskopie elektronowym dotyczą nie tylko naskórka ale też skóry właściwej. Obserwuje się pogrubienie naskórka i wzmożenie syntezy kolagenu i elastyny dlatego mikrodermabrazję można stosować nie tylko w zabiegach oczyszczających ale też przeciwstarzeniowych. Z tego względu metodę tę stosuje się
w leczeniu trądziku, łojotoku, rozstępów, usuwania blizn potrądzikowych i przebarwień. 

 

Na 5 dni przed zabiegiem NIE stosujemy: peelingu chemicznego, depilacji, zabiegów elektrolitycznych i stosowania szorstkich urządzeń myjących powierzchnię na której będzie wykonywany zabieg mikrodermabrazji. Zabiegu nie wykonujemy jeśli występuje przerwanie ciągłości naskórka lub wirusowy/ bakteryjny stan zapalny skóry. 

Twarz z maską kremową - 50 min - cena 90zł 
Twarz szyja z maską kremową  - 55 min - cena 110zł 
Twarz szyja dekolt z maską kremową - 75 min - cena 130 zł 
Twarz z serum i maską algową - 40 min - cena 110 zł 
Twarz szyja z serum i maską algową - 55 min - cena 130 zł 
Twarz szyja dekolt z serum i maską algową - 75 min - cena 170 zł 

Oksybrazja /JetPeel/JetO2Peel 

Jest to odmiana hydrodermabrazji, w której czynnikiem złuszczającym jest ponaddźwiękowy, dwufazowy strumień soli fizjologicznej i tlenu. Strumień mikrokropelek roztworu uderza z prędkością 200m/s w skórę, powodując jej mechaniczne złuszczeni. Strumień emitowany jest przez głowicę zabiegową, pod odpowiednim kątem i w odpowiedniej odległości od skóry, co zapewnia bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu.

 

System ten jest stosowany do:
- redukcji zmarszczek powierzchniowych 
- peelingu powierzchniowego 
- drenażu limfatycznego i liftingu twarzy i szyi 
- nawilżenia i oczyszczenia skóry 


Efekty zabiegu są podobne do zabiegu mezoterpii bezigłowej.

twarz z maską kremową czas do 60 min cena 120zł 
twarz szyja z maską kremową czas do 70 min  cena  140 zł
twarz szyja dekolt z maską kremową czas 90 min cena  160 zł 
twarz z serum i maską algową czas do 60 min cena  150 zł 
twarz szyja z serum i maską algową czas do70 min cena  170 zł
twarz szyja dekolt z serum i maską algową czas do 90 min cena 200 zł

Peeling kawitacyjny 

Peeling kawitacyjny działa w oparciu o ultradźwięki wywołujące w środowisku wodnym zjawisko kawitacji. Polega ono na wytworzeniu się w cieczy pęcherzyków z gazem, które gwałtownie pękają, dzięki czemu powodują oderwanie się martwych komórek naskórka. Peeling kawitacyjny oddziałuje na powierzchnię skóry – złuszcza wyłącznie zewnętrzne pokłady warstwy rogowej naskórka. Jednocześnie usuwa zanieczyszczenia, takie jak nadmiar łoju, resztki kosmetyków, a także bakterie i grzyby. Pomaga on także w odblokowaniu ujść gruczołów łojowych. Peeling kawitacyjny może być samodzielnym zabiegiem, jednak doskonale sprawdza się jako wstęp do zabiegów pielęgnacyjnych i oczyszczających.


Przeciwwskazania:

Nie każdy może poddać się zabiegowi wykorzystującemu ultradźwięki, którym jest peeling kawitacyjny.

Przeciwwskazania są jednak nieliczne. Nie powinno się przeprowadzać zabiegu u osób:
- w ciąży;
- z niewydolnością krążenia
- ze stanami gorączkowymi
- chorych na nowotwór
- mających świeże rany
- ze stanami zapalnymi skóry
- dotkniętych trądzikiem z wykwitami ropnymi
- choroba tarczycy/ guzy tarczycy
- metalowe implanty/ aparat na zębach 
- laktacja

twarz z maską kremową czas 45 min cena 70zł
twarz szyja z maską kremową czas 55 min cena 85 zł 
twarz szyja dekolt z maską kremową czas 70 min cena 110 zł 
twarz z  serum i maską algową czas 45 min cena 85 zł 
twarz szyja z z serum i maską algową czas 55 min cena 95zł 
twarz szyja dekolt z z serum i maską algową czas 70 min 130 zł

Peeling zwykły

Jest to procedura polegająca na złuszczenie naskórka lub tylko jego części. Złuszczaniem nazywać można peeling obejmujący tylko martwe komórki naskórka czyli warstwę rogową.

Zabieg ma na celu poprawę wyglądu i stanu skóry, poprzez spłycenie drobnych zmarszczek oraz rozjaśnienie przebarwień. Peeling stosowany jest także w kuracji przeciwtrądzikowej oraz po zabiegu depilacji w celu zapobiegania wrastania włosów w skórę. W zależności od metody złuszczania, peeling dzieli się na mechaniczny, chemiczny lub fizyczny. Ze względu na głębokość usuwanych warstw naskórka wyróżnia się natomiast peeling bardzo powierzchowny, powierzchowny, średniogłęboki i głęboki.

Słowem peeling określa się także ogólnodostępne środki kosmetyczne służące do złuszczania naskórka. Kosmetyki te
w swoim składzie zawierają enzymy rozpuszczające martwy naskórek np. Papaina albo substancje ścierne (drobinki) takie jak np. sproszkowane łupiny orzecha włoskiego.

peeling manualny ( gomage, drobnoziarnisty, gruboziarnisty, enzymatyczny) z maską kremową czas 45 min cena 45 zł 
peeling manualny ( gomage, drobnoziarnisty, gruboziarnisty, enzymatyczny) z algą czas 60 min cena 55 zł 
peeling manualny ( gomage, drobnoziarnisty, gruboziarnisty, enzymatyczny) z serum i algą czas 60 min cena 65 zł 

Peeling chemiczny migdałowy

Można stosować praktycznie u każdego rodzaju cer, stosuje się go w celu odmłodzenia, redukcji przebarwień, łojotoku, zaburzenia rogowacenia, a także pielęgnacji cery trądzikowej ,wyjątkowo dobrze tolerowany, nie powoduje rumienia, może dawać odczucie lekkiego pieczenia, złuszczanie występuje bardzo rzadko, dla uzyskania lepszego efektu można połączyć kwas migdałowy z mikrodermabrazją.

Twarz z serum i maską algową czas do 60 min cena 110 zł 
Twarz , szyja z serum i maską algową czas do 60 min cena 140 zł 
Twarz, szyja i dekolt z serum i maską algową czas do 75 min cena 180 zł 
Szyja z serum i maską algową czas 40 min cena 90 zł 
Szyja i dekolt z serum maską algową czas do 60 min cena 120 zł 
Dekolt z serum i maską algową czas do 40 min cena 100 zł 

Peeling chemiczny glikolowy

Jest szeroko stosowany do zmarszczek, trądziku, przebarwień, blizn, zaburzenia rogowacenia, przy niskim Ph działa keratoregulująco – pobudza złuszczanie i odnowę komórkową, przy wyższym pH- działa wyłącznie nawilżająco, kwas ten jest bezpieczny, a ryzyko powikłań i działań niepożądanych jest niewielkie.

Twarz z serum i maską algową czas do 60 min cena 135 zł 
Twarz , szyja z serum i maską algową czas do 60 min cena 165 zł 
Twarz, szyja i dekolt z serum i maską algową czas do 75 min cena 220 zł 
Szyja z serum i maską algową czas 40 min cena 100 zł 
Szyja i dekolt z serum maską algową czas do 60 min cena 155 zł 
Dekolt z serum i maską algową czas do 40 min cena 125 zł 

Peeling chemiczny pirogronowy

Popularny w przypadku złuszczania cer tłustych i trądzikowych- może być stosowany w aktywnym trądziku , stosuje si ę także w przypadku fotostarzenia się skóry jako silniejszy środek złuszczający- może być stosowany z innymi substancjami lub mikrodermabrazją.  

Twarz z serum i maską algową czas do 60 min cena 130 zł 
Twarz , szyja z serum i maską algową czas do 60 min cena 169 zł 
Twarz, szyja i dekolt z serum i maską algową czas do 75 min cena 220 zł 
Szyja z serum i maską algową czas 40 min cena 100 zł 
Szyja i dekolt z serum maską algową czas do 60 min cena 155 zł 
Dekolt z serum i maską algową czas do 40 min cena 125 zł 

Peeling chemiczny mlekowy

Kwas mlekowy należy do grupy kwasów alfa-hydroksylowych (AHA), występujących naturalnie w ludzkim organizmie - jest jednym ze składników NMF czyli naturalnego czynnika nawilżającego naszej skóry.Kwas w stężeniu do 10% działa nawilżająco, natomiast w wyższych koncentracjach złuszczająco - usuwa zalegające warstwy zrogowaciałego naskórka pozostawiając skórę zdrową i zadbaną. Składnik pełni ważna rolę w  stymulacji i odbudowie ceramidów, których produkcja zmniejsza się z wiekiem, dzięki czemu jest ona lepiej chroniona i nawilżona. Kwas mlekowy doskonale radzi sobie z drobnymi zmarszczkami i pozbawiona elastyczności skórą – aktywnie pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra jest jędrna i elastyczna.Preparaty z kwasem mlekowym są polecane w przypadku cery tłustej i trądzikowej - usuwają zanieczyszczenia, oczyszczają pory i działają antybakteryjnie.Kwas mlekowy zwiększa poziom glikozoaminoglikanów, które to związki wiążą i utrzymują wodę, przez co nawet głębokie warstwy skóry są odpowiednio nawilżone.Użyty w odpowiednim stężeniu i właściwym poziomie pH usuwa plamy i przebarwienia dosłoneczne.

Twarz z serum i maską algową czas do 60 min cena 130 zł
Twarz , szyja z serum i maską algową czas do 60 min cena 160 zł
Twarz, szyja i dekolt z serum i maską algową czas do 75 min cena 200 zł
Szyja z serum i maską algową czas 40 min cena 100 zł
Szyja i dekolt z serum maską algową czas do 60 min cena 155 zł 
Dekolt z serum i maską algową czas do 40 min cena 125 zł

Peeling chemiczny Azeleinowy

Rezultatem skorzystania z możliwości omawianego kwasu jest zmniejszenie wydzielania sebum przez gruczoły łojowe, stąd bardziej matowa i gładka skóra o wyrównanym kolorycie i strukturze. Trzeba wspomnieć, że stan skóry trądzikowej ulega znacznej poprawie, następuje zmniejszenie porów, redukcja trądziku oraz likwidacja zaskórników. W przypadku skóry naczyniowej zaobserwować możemy eliminację rumienia i grudek. Nie można zapominać o fakcie, że kwas azelainowy wpływa na redukcję przebarwień i blizn potrądzikowych oraz regeneruje i odmładza cery wrażliwe i delikatne (peeling doskonały dla cery nietolerującej kwasu glikolowego lub migdałowego) 

Twarz z serum i maską algową czas do 60 min cena 110 zł
Twarz , szyja z serum i maską algową czas do 60 min cena 130 zł
Twarz, szyja i dekolt z serum i maską algową czas do 75 min cena 175 zł
Szyja z serum i maską algową czas 40 min cena 75 zł
Szyja i dekolt z serum maską algową czas do 60 min cena 130 zł
Dekolt z serum i maską algową czas do 40 min cena 125 zł

Fale radiowe 

Główne działanie biologiczne polega na przegrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury 54°C. Pod wpływem ogrzania ulegają one skurczeniu, a wtórnie także napięciu. Przegrzanie przyczynia się do stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny.


Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności, gęstości oraz poprawy owalu twarzy i kolorytu twarzy. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację (rozszerzenie naczyńkrwionośnych oraz zwiększenie ich przepuszczalności).

Ten rodzaj ciepła nazywany jest ciepłem endogennym, czyli wytwarzanym wewnątrz tkanek. Reasumując zastosowanie RF przyczynia się do minimalizacji zmarszczek, zwiększenia elastyczności skóry, modelowanie owalu twarzy i poprawy jej wyglądu.

PRZECIWWSKAZANIA:
- ciąża, okres karmienia piersią
- choroby nowotworowe , stany ponowotworowe (okres do 5 lat ),  
- rozrusznik, zastawka serca, implanty – wszelkiego typu metalowe implanty w ciele
- epilepsja, stwardnienie rozsianie
- choroby bakteryjne, wirusowe i grzybicze w miejscu zabiegowym
- nadczynność   tarczycy, nieuregulowana cukrzyca  (niepoddawana leczeniu farmakologicznemu)
- ropnie tkanek miękkich, stawów i kości, ostre zapalenie stawów i kości
- obrzęki o nieznanej etiologii
- guzki niewiadomego pochodzenia
- zaburzenia czucia bólu i odczuwania ciepła
- zaburzenia krzepliwości,  skłonność do krwawień
- ostre stany zapalne zatok
- zapalenie żył
- oparzenie skóry lub rekonwalescencja po oparzeniach
- wszczepione urządzenie do neurostymulacji
- Przerwana ciągłość skóry
- Botox w ciągu ostatnich 9 miesięcy
- złote nici
- implanty wchłanialne i wypełnienia w miejscu zabiegowym np. kwasem hialuronowym tzw. „wypełniacze”  

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW:
od 4 do 8 sesji zabiegowych, w zależności od kondycji skóry i miejsca zabiegowego
twarz - zabiegi wykonujemy w przerwach 15 – 25 dniowych, w zależności od zaawansowania procesów starzenia
tj. profilaktycznie co 25 dni, intensywna terapia przeciwstarzeniowa co 15 dni

Twarz z serum i maską algową czas 45 min cena 150 zł
Twarz , szyja z serum i maską algową czas 55 min cena 180 zł 
Twarz, szyja i dekolt z serum i maską algową czas 75 min cena 220 zł
Szyja z serum i maską algową czas 40 min cena 90 zł
Szyja i dekolt z serum maską algową czas 50 min cena 160 zł
Dekolt z serum i maską algową czas 60 min cena 100 zł 

Fotoodmładzanie 

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem polegającym na zmniejszeniu biologicznej aktywności komórek organizmu, spowolnieniu procesów regeneracyjnych i utracie zdolności adaptacyjnych ustroju. Kolagen pochłania światło o dostosowanej długości fali nanometrów. Na drodze selektywnej termolizy kolagen zostaje podgrzany, a jego włókna ulegają skróceniu/skurczeniu. Umiejętność skracania włókien kolagenu sprawia że technika ta nadaje się idealnie do zwalczania drobnych linii i zmarszczek. Odstępy pomiędzy poszczególnymi wizytami to 15 dni a seria zabiegów to minimum 6.

twarz z maską kremową czas 45 min cena 130 zł 
twarz szyja z maską kremową czas 60 min cena 150 zł
twarz szyja dekolt z maską kremową  czas 80 min cena 180 zł 
szyja z maską kremową czas 45 min cena 90 zł
szyja, dekolt z maską kremową czas 60 min cena 120 zł 
dekolt z maską kremową czas 50 min cena 100 zł 
Twarz z serum i maską algową czas 50 min cena 150 zł 
Twarz , szyja z serum i maską algową czas 60 min cena 170 zł
Twarz, szyja i dekolt z serum i maską algową czas 80 min cena 230zł
Szyja z serum i maską algową czas 45min cena 110 zł
Szyja i dekolt z serum maską algową czas 60 min cena 145 zł
Dekolt z serum i maską algową czas 45 min cena 130 zł

Leczenie trądziku laserem IPL 

Terapia na bazie światła IPL jest w stanie usunąć około 60 % nieestetyczności trądzikowych.
Do tego zabiegu należy zastosować długość fali około 400 nm (420 nm).
Terapia działa bezpośrednio na przyczyny trądziku. Działa na zsyntetyzowane przez P. Acnes, molekuły tzw. porfiryny (porfiryna III): te sprawiają, że bakteria jest szczególnie wrażliwa na światło. Kiedy porfiryna zostanie wystawiona na widzialne światło, staje się aktywna chemicznie i osiąga stan pobudzenia. Powoduje to formowanie się tlenu singlet, który łączy się z błoną komórkową i niszczy P.Acnes oraz komórki gruczołu łojowego.
Okres leczenia trwa około 8 – 16 tygodni (2-4 miesięcy), a zabiegi wykonuje się co 1-2 tygodnie.
Najlepiej przy zabiegu wykonać dwa naświetlania wszystkich miejsc zaatakowanych w odstępie około 10  min.
Począwszy od drugiego tygodnia widoczne są pierwsze oznaki poprawy ( następuje zmniejszenie stopnia zapalenia miejsc zaatakowanych oraz niewielka redukcja samych objawów).

 

Przeciwwskazania do zabiegu:
- Stosowanie leków powodujących wzrost wrażliwości na światło
- Opalona skóra (2 tyg. przed i po zabiegu)
- Stosowanie antykoagulantów – leków obniżających krzepliwość krwi, stosowanych w chorobach zakrzepowo-zatorowych, - miażdżycy (np. Acenokumarol, Heparyna, Dezyrudyna)
- Zaburzenia krzepnięcia
- Choroby krwi
- Keloidy
- Nie zdiagnozowane zaburzenia pigmentacji
- Znamiona nietypowe, bądź o charakterze nowotworowym
- Źle prowadzona cukrzyca
- Roaccutane zażywany w ciągu 6 miesięcy

- Peeling chemiczny, bądź mechaniczny w ciągu ostatnich 2 tyg. na obszarze, który ma być naświetlany
 

twarz z maską kremową czas 45 min cena 110 zł
twarz szyja z maską kremową czas 60 min cena 130 zł
twarz szyja dekolt z maską kremową czas 90 min cena 160 zł
szyja z maską kremową czas 45 min cena 90 zł
szyja, dekolt z maską kremową czas 60 min cena 110 zł
dekolt z maską kremową czas 45min cena 100 zł 
Twarz z serum i maską algową czas 45 min cena 129 zł
Twarz , szyja z serum i maską algową czas 60 min cena 145 zł
Twarz, szyja i dekolt z serum i maską algową czas 90 min cena 159 zł
Szyja z serum i maską algową czas 45 min cena 110 zł
Szyja i dekolt z serum maską algową czas 60 min cena 129 zł
Dekolt z serum i maską algową czas 45 min cena 119 zł

Sonoforeza

Transdermalny transport substancji aktywnych pod wpływem ultradźwięków , powodujących ciśnieniowe wtłaczanie tych substancji w głąb skóry. Transport jest intensyfikowany ciepłem wydzielanym w tkankach pod wpływem ultradźwięków oraz masażem pobudzającym krążenie i odprężającym organizm.
Przeciwwskazania to: 
- ciąża 
- choroby serca 
- implanty metalowe (w pobliżu okolic zabiegu) 
- stwardnienie rozsiane 
- nowotwory 
- ostre stany zapalne 

W skład zabiegu wchodzi peeling enzymatyczny. 

twarz z maską kremową czas 45 min cena 60 zł
twarz szyja z maską kremową czas 55 min cena 75 zł 
twarz szyja dekolt z maską kremową czas 70 min cena  95 zł 
twarz z serum i maską algową czas 45 min cena  80 zł 
twarz szyja z serum i maską algową czas 55 min cena 95 zł   
twarz szyja dekolt z  serum i maską algową czas 70 min  120 zł

 

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa za pomocą hiperbarycznego tlenu to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Bazuje ona na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odmłodzenia, wygładzenia i odświeżenia skóry. Infuzja tlenowa jest zabiegiem wprowadzania w głębsze warstwy skóry składników aktywnych takich jak niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, kolagen
i elastyna w nanoczasteczkach, NMF (Naturalny Czynnik Nawilżający), peptydy, witaminy, ceramidy, minerały, pantenol, ekstrakty roslinne itp.


Połączenie działania hiperbarycznego, tlenu (w medycynie stosowanego np. do leczenia trudno gojących się ran i oparzeń) i wykorzystanie go jako nośnika dla kosmeceutyków, dało możliwość poprawy jędrności skóry i jej napięcia, wygładzenia zmarszczek wokół oczu i ust, zmniejszenia przebarwień, likwidacji stanów zapalnych skóry (cera trądzikowa). To także doskonała terapia dla skóry odwodnionej, podrażnionej, wysuszonej letnim słońcem.

Jak działa tlen?
- Zwiększa metabolizm komórkowy, dostarczając naturalnej substancji odżywczej w przebiegu procesu keratynizacji 
- Regeneruje uszkodzone komórki 
- Odżywia tkankę łączną w obrębie skóry właściwej,
- Zwalnia proces starzenia,
- Zwiększa napięcie skóry 
- Likwiduje zanieczyszczenia w obrębie skóry
- Zmniejsza zmiany w przebiegu trądzika w fazie aktywnej,
- Przyspiesza procesy gojenia,

 

Po pierwszej aplikacji tlenu hiperbarycznego skóra jest wyraźnie rozjaśniona, promienna oraz nabiera młodszego wyglądu. W trakcie zabiegu dostarczamy skórze substancje aktywne Zabieg infuzji tlenowej powinien być poprzedzony złuszczeniem naskórka (peeling kawitacyjny, peeling chemiczny, mikrodermabrazja diamentowa
 

W skład zabiegu wchodzi peeling enzymatyczny oraz  serum/ampułka
 

twarz z maską kremową czas 60 min cena 170 zł 
twarz szyja z maską kremową czas 60 min cena 200 zł
twarz szyja dekolt z maską kremową czas 80 min cena 230 zł
Twarz z serum i maską algową czas 60min cena 190 zł
Twarz , szyja z serum i maską algową czas 60 min cena 220 zł
Twarz, szyja i dekolt z serum i maską algową czas 90 min cena 270 zł


 

Mezoterapia bezigłowa 

Jest to nieinwazyjne wprowadzenie substancji aktywnych metodą elektroporacji w głąb skóry z wykorzystaniem prądu
o wysokiej częstości. Perfekcyjnie dobrany rodzaj impulsu pozwala na otwarcie kanałów błon komórkowych i dotarcie substancji czynnych do wnętrza komórki. Dotyczy to nie tylko skóry twarzy, ale i całego ciała. Mieszanki substancji czynnych zawartych w tzw. koktajlach lub ampułkach, stanowiących zazwyczaj tajemnice producenta docierają w odpowiedniej kolejności do głębszych warstw skóry.


Najważniejszym celem mezoterapii bezigłowej jest :
 
-likwidacji wszelkiego rodzaju zwiotczeń – dzięki mezoterapii bezigłowej możliwe jest maksymalne wykorzystanie napięcia skórnego które naturalizuje wszelkiego rodzaju zwiotczenia i inne niedoskonałości skórne,

-przeciwzmarszczkowych – w tym wypadku tkanki skórne są pobudzane i niejako na zasadzie samoleczenia reaktywują się. Mezoterapia bezigłowa sprawdza się zarówno u osób ze zmarszczkami mimicznymi jak i powstałymi na skutek działania słońca (zmarszczki posłoneczne),
-wzmacnianie kondycji skóry – elektoporacja działa na zasadzie suplementu który wzmacnia odporność i kondycję skóry. Pobudza ją sprawiając przy tym, że staje się ona silniejsza i odporniejsza na wszelkiego rodzaju negatywne działania,

Przeciwskazania do wykonania mezoterapii bezigłowej:
- kobiety w ciąży
- osoby z rozrusznikiem serca lub posiadające metalowe elementy w ciele (śruby kości, metalowe spoiwa)
- chorzy na epilepsję,
- osoby z problemami żylnymi, posiadające żylaki,
- Osoby z chorobą nowotworową lub po nowotworze do 7 lat 
- osoby ze stanem zapalnym lub nadwrażliwością skóry
- alergia na prąd lub nadwrażliwość na prąd 

 

W skład zabiegu wchodzi peeling enzymatyczny 

twarz z maską kremową czas 60 min 135 zł
Twarz , szyja z maską kremową czas 75 min 155 zł
twarz, szyja, dekolt z maską kremową czas 90 min  190 zł
Twarz z serum i maską algową czas 60 min  155 zł
Twarz , szyja z serum i maską algową czas 75 min 165 zł
Twarz, szyja i dekolt z serum i maską algową czas 90 min 220 zł

Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg polega na mikronakłuwaniu naskórka i wierzchnich warst skóry. W celu zachowania sterylności przy zabiegu urządzenie ma wymienne kartridże. Zabieg jest ustalany indywidualnie aczkolwiek urządzenie pozwala na bezbolesny zabieg lub na głęboką penetrację skóry tym samym pozwalając na likwidację zmarszczek czy blizn. Zabieg en poprawia stymulację fibroblastów tym samym wspomaga się regeneracja skóry oraz staje się ona jędrna. 

Ilość zabiegów jest dobierana indywidualnie! Po 7-10 dniach można powtórzyć zabieg zależnie od dolegliwości skóry. 
Efekt widać po pierwszym zabiegu lecz w celu uzykania dłuższego efektu zalecane jest wykupić pakiet .

Efekty po zabiegu : 
- napięcie, ujędrnienie i lifting 
- polepszenie gęstości i wyglądu skóry 

- zmniejszenie zmarszczek mimicznych, bruzd i blizn 

- wygładzenie, rozjaśnienie i odnowa naskórka 
- regeneracja i stymulacja procesów naprawczych  

Przeciwwskazania do mezoterapii:

- ciąża i okres karmienia
- alergia na preparaty używane podczas zabiegu
- miejscowa infekcja wirusowa (opryszczka) bakteryjna lub grzybicza
- cukrzyca nieleczona
- skóra źle tolerująca iniekcje

-   nowotwory 

-   hemofilia

Zalecenie po zabiegu : 
- proces gojenia to ok 3-7 dni w tym czasie unikamy ekspozycji na promienie UV 

- w dniu zabiegu bezwzględnie unikamy : makijażu, basenu, sauny, siłowni itp. 

- po zabiegu wieczorem wykujemy delikatną codzienną domową pielęgnację 

Nie zastosowanie się do zaleceń może doprowadzić do oparzeń, przebarwień lub zakażeń wirusowych, bakteryjnych czy grzybiczych 

Twarz z maską algową 270 zł 
Twarz, szyja z maską algową 310 zł 

Twarz, szyja, dekolt z maską algową 400 zł 
Szyja z maską algową / płatem kolagenowym 190 zł 

Czoło, okolica oczu z maską algową / płatem kolagenowym 150 zł 
Dekolt z maską algową / płatem kolagenowym 250 zł 

Znieczulenie dodatkowo płatne partia 30 zł 

Przy kupnie powyżej 6 zabiegów -10% taniej 
Przyprowadź drugą osobę a otrzymasz -30% na pakiet powyżej 6 zabiegów a druga osoba uzyska - 15% na pakiet powyżej 6 zabiegów ( promocje są jednorazowe oraz się nie łączą ) 

Maska LED Aduro! 

Wykorzystywane światło jest koherentne i monochromatyczne Wytwarzana energia jest proporcjonalna do napięcia, jakie potrzebne jest, aby uruchomić obieg. Odpowiedź komórek zależy od: Ogólnego stanu zdrowia pacjenta (wiek, fototyp itp.) Czynniki związane ze stanem tkanek (tekstura skóry, przebyte terapie miejscowe/powierzchniowe itp.) Fototerapia LED stosowana w kosmetyce nie jest zabiegiem ablacyjnym oraz nie powoduje uszkodzeń termicznych tkanek.

 

Zalety terapii światłem LED: 
• Minimalne ryzyko wystąpienia niepożądanych efektów ubocznych 
• Brak ograniczeń jeśli chodzi o fototyp skóry, możliwość wykonywania zabiegów o każdej porze roku 
• Po zabiegu pacjent od razu wraca do aktywnego trybu życia 
• Zabiegi są szybkie i efektywne.

 

Niemieccy naukowcy dowiedli, że użycie technologii LED w połączeniu z balsamem zawierającym ekstrakt z zielonej herbaty wykazuje wysoką skuteczność w redukcji zmarszczek twarzy. Badacze z Niemiec donoszą o ulepszonym działaniu ich nowej kuracji przeciw zmarszczkom twarzy. Według nich terapia może stanowić alternatywę dla botoksu i chirurgii kosmetycznej. Naukowcy twierdzą, że działa 10 razy szybciej niż podobna kuracja przeciwzmarszczkowa, która używa samego światła LED. Efekty działania światła LED: Odmładzanie skóry – znakomity efekt ujędrnienia, poprawienia faktury skóry, kolorytu skóry, zmniejszenia ilości zmarszczek, poprawy owalu twarzy osiągany przez zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny jak również zwiększenie przyswajania przez komórki substancji czynnych na przykład preparatów kosmetycznych. Leczenie cellulitu – pod wpływem LED komórki lepiej usuwają nadmiar wody jak i produkty przemiany materii (na poziomie komórkowym). Daje to znakomite działanie drenujące. Świetne efekty daje w połączeniu z mikrodermabrazją, radiofrekfencją i elektroporacją. Ułatwia wchłanianie substancji czynnych zawartych w ampułkach, maskach. Leczenie trądziku pospolitego – oddziaływanie na porfiryny endogenne, które biorą udział w wytwarzaniu wolnych rodników tlenowych niszczących Propioni bacterium acnes, czyli bakterie odpowiedzialne za powstawanie trądzika. Leczenie stanów zapalnych skóry – przez swój wpływ na mediatory reakcji zapalnych przyspiesza wszelkie procesy gojenia skóry. Światło LED działa w sposób naturalny (fizjologiczny) dlatego pierwsze efekty widoczne są po serii zabiegów. Pierwsze efekty możemy zauważyć po 1,5-3 miesiącach od zakończenia kuracji.

W skład zabiegu wchodzi peeling enzymatyczny 

twarz z maską kremową czas 40 min cena 40 zł/ pakiet 3 zab. 5%/ 5 zab 10%/ 10 zab 15 %
szyja z maską kremową czas 40 min cena 40 zł/ pakiet 3 zab 5%/ 5 zab 10% / 10 zab 15%
twarz szyja z maską kremową czas 40 min cena 60 zł / 3 zab 10 %/5 zab 10% / 10 zab 20% 

Zabieg kosmetyczny 

    Zabiegi profesjonalne, które są indywidualnie dobrane do cery. W skład każdego zabiegu wchodzi : demakijaż, peeling -       mikrodermabrazja/ peeling kawitacyjny/ peeling manualny/  oksybrazja/ peeling magnetyczny, serum / ampułka -             

   wtłoczenie - mezoterapia bezigłowa/ sonoforeza/ infuzja tlenowa, masaż twarzy - manualny/ szklanymi         

   kulami/ dermapen/ maska kremowa/ maska żelowa/ maska celulozowa, maska algowa, krem na zakończenie zabiegu. 
 

Czas od 90 min cena od 120 zł 

Zabieg bankietowy ze złotem 

Zabieg ze złotem 
W skład zabiegu wchodzi peeling w postaci oxybrazji czyli peelingu wodno-tlenowego z serum nawilżającym oraz maska z 24 karatowym złotem, która działa ekspresowo i jest idealna przed uroczystością, maska gipsowa w celu wzmocnienia efektu podniesienia owalu twarzy.
Zabieg obejmuje obszar twarzy 

Czas ok 1,5 godziny cena 160 zł 

Zabieg bankietowy z falą radiową 

Zabieg z falą radiową  
W skład zabiegu wchodzi : peeling enzymatyczny, który jest idealny przed przyjęciem gdyż idealnie rozświetli nam skórę, fala radiowa, która skraca włókna kolagenu dodatkowo fala radiowa wsparta serum intensywnie rozświetlającym oraz maską algową z 24 karatowy złotem. 
Zabieg obejmuje obszar twarzy 

Czas ok 1,5 godziny cena 150 zł