Zabiegi laserowe – Sosnowiec

Zabiegi laserowe wykonywane urządzeniem wykorzystującym technologię IPL (Intensive Pulse Light) umożliwiają szybkie i skuteczne usuwanie zbędnego owłosienia, wyszczuplenie ciała, a także walkę ze wszelkimi niedoskonałościami skóry.
Laseroterapia IPL jest w pełni bezpieczna i nieinwazyjna. Pozwala naszym Klientom cieszyć się piękną, odmłodzoną i gładką skórą.. Osoby korzystające z tej wyjątkowej metody zyskują też:

• czas,
• oszczędność pieniędzy (laser działa bowiem szybciej od tradycyjnych metod),
• długotrwałe, wyraźnie widoczne efekty.

Sprzęt IPL, wbrew pozorom, nie może być zaliczony do grupy klasycznych laserów – gdyż, w przeciwieństwie do nich, emituje wiele fal świetlnych o różnej długości. To właśnie owe fale wnikają jednocześnie do różnych warstw skóry, niwelując obecne w nich zmiany.

Nasza oferta zabiegów IPL

W naszym salonie skorzystasz z takich zabiegów IPL służących poprawie stanu cery, jak zamykanie naczynek, czy fotoodmładzanie laserem. Zajmujemy się również leczeniem trądziku i usuwaniem przebarwień.

Naszym Klientom proponujemy także szereg laserowych zabiegów wyszczuplających. Należą do nich między innymi liposukcja ultradźwiękowa oraz vaccum. Są one znacznie lepsze od klasycznej liposukcji, ponieważ nie są zabiegami operacyjnymi i nie wymagają ani wcześniejszego odbycia kompletu badań ani innych specjalnych przygotowań.

Ponadto wykonujemy laserową depilację ciała, która już po kilku sesjach gwarantuje uzyskanie niesamowitych rezultatów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym salonem.

Usuwanie zbędnego owłosienia IPL+ RF 

Działanie IPL polega na wysyłaniu skupionej wiązki światła. Urządzenie znajduje szerokie zastosowanie w nieinwazyjnych zabiegach wykorzystujących zjawiska fototermolizy oraz selektywnej absorcji światła przez tkani skóry.

Bikini płytkie  110 zł 
Bikini głębokie 150 zł 
Łydki 130 zł
Całe nogi 180 zł 
Pachy 85 zł 
Wasik 60 zł  
Broda 60 zł 
Twarz(wąsik, broda, pejsy) 140 zł 
Ręce ( do łokcia) 90 zł 
Całe ręce 120 zł
Stopy od 60 do 85 zł 
Pośladki 120 zł 
Plecy od 130 zł do 180 zł 
Całe ciało 900 zł 
Przy wybraniu minimum dwóch partii - 13%