Solarium i opalanie natryskowe w Sosnowcu

Nic tak nie pozwala zachować w pamięci wakacyjnych wspomnień jak pięknie opalona, muśnięta słońcem skóra. Niestety efekt uzyskany za pomocą światła słonecznego utrzymuje się przez cały rok. Jednak można go zastąpić stosując inne metody opalania.

Serdecznie zapraszamy do wykonania w naszym salonie zabiegów opalających. Oferujemy sesje w solarium, a także opalanie natryskowe. Ta druga metoda to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać efekt opalenizny natychmiastowo. Doskonale sprawdza się przed tak ważnymi uroczystościami jak ślub, studniówka czy oficjalne przyjęcia. Szczególnie że opalenizna pięknie prezentuje się na o każdej porze roku.

Każda sesja wykonywana jest z zachowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa, dzięki czemu mogą się Państwo pochwalić pięknie opaloną skórą bez podrażnień, zaczerwienień czy oparzeń.

Zapraszamy do kontaktu z naszym personelem w celu umówienia się na zabiegi, a także zapoznania się z naszą pozostałą ofertą na zabiegi kosmetyczne oraz zabiegi nawilżające na ciało.

Solarium 

Efekt opalenizny pojawi się dopiero po kilku seansach, a efektem jednorazowej, zbyt długiej wizyty jest oparzenie (rumień, zaczerwienienie i brak efektu brązowej skóry na drugi dzień).

 

 

1 min – cena: 1 zł

powyżej 13 min – cena: 0.9 zł

Powyżej 16 min – cena: 0.8 zł

Karnet Open – 150 zł (przy karnecie cena kremu 50 % taniej)

Opalanie natryskowe 

Opalanie natryskowe SunFX to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną cieszyć się piękną opalenizną, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, bez ryzyka przedwczesnego starzenia się, alergii i nowotworów. Profesjonalnie przeprowadzony zabieg opalania  z wykorzystaniem sprzętu i  100% naturalnych płynów SunFX, gwarantuje najwyższą precyzję oraz jakość usługi i zapewnia bezpieczeństwo nawet dla najbardziej wrażliwych, jasnych karnacji, osób z bielactwem, alergików oraz przyszłych mam.

 

 

 

Opalanie natryskowe ok. 20 min – cena: 90 zł

Opalanie natryskowe z peelingiem ok.40 min – cena : 110 zł