Salon kosmetyczny Ksymena w Sosnowcu – wyjątkowe miejsce

Salon kosmetyczny Ksymena

W dniach 27.02.2020 - 2.03.2020 salon będzie zamknięty z powodu małego remontu. Zapraszamy od 3.03.2020

Drodzy Państwo informujemy, że jest ograniczona ilość miejsc na zabiegi jeżeli mają Państwo bon lub grupon kończący swój termin prosimy o telefon by później nie było problemu.
W kwestii przypomnienia bon lub grupon jest ważny tylko
trzy miesiące!!

Prosimy o wyrozumiałość.  

Pozdrawiamy Salon Odnowy Urody Ksymena

Salon kosmetyczny Ksymena w Sosnowcu to niezwykłe miejsce, w którym każdy, nawet najbardziej wymagający, Klient może poczuć się wyjątkowo. Przychodząc do nas, nie tylko zadbasz o swoją urodę, ale też zrelaksujesz się po ciężkim dniu i na chwilę zapomnisz o codziennych obowiązkach.

W naszej bogatej ofercie znajdziesz szeroki wybór zabiegów pielęgnacyjnych i wyszczuplających. Wykonujemy także profesjonalną stylizację paznokci i oprawy oczu oraz odprężające masaże. U nas skorzystasz też z jednej z proponowanych przez nas metod depilacji i pozbędziesz się zbędnego owłosienia z wybranych przez Ciebie partii ciała.

Nasz salon urody to przede wszystkim ludzie o bogatej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu., którzy kochają to, co robią i wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Nasi pracownicy regularnie poszerzają swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach i są na bieżąco z pojawiającymi się na rynku kosmetycznym nowościami. Możesz mieć więc pewność, że kompleksowo zatroszczą się o Twoją twarz i ciało.
Na pierwszym miejscu stawiamy Twój komfort, prywatność i wygodę – dlatego też posiadamy oddzielne gabinety kosmetyczne, dopasowane do rodzajów wykonywanych zabiegów.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dobierając najlepiej odpowiadające jego potrzebom rozwiązania.

Dzięki najwyższej jakości oferowanych usług zyskaliśmy grono stałych Klientów, którzy regularnie do nas wracają i polecają nasz salon swoim znajomym.


Zapraszamy do kontaktu.

ZAPRASZAMY:
Pon-Pt: 10:00-18:00
Sob: 9:00-13:00
  • Facebook - White Circle

Współpracujemy z   


 

ADRES

ul. Modrzejowska 20
Sosnowiec

GODZINY OTWARCIA

pon-pt: 10:00-18:00

sobota: 9:00-13:00

KONTAKT:

608-820-830
salonodnowyksymena@gmail.com
  • Facebook - White Circle

© 2017

by Grupa Reklamowa REDEYE