Salon kosmetyczny Ksymena

Kilka zasad obowiązujących w salonie od dnia 18.05.2020 według rozporządzenia Ministra zdrowia.
Każda klientka/klient przychodzący do salonu na wizytę musi mieć ze sobą maseczkę na twarz oraz parę rękawiczek ( dostępne będą również w sprzedaży )
Na wizytę przychodzimy w pojedynkę na chwilę obecna poczekalnia jest wyłączona z możliwości korzystania
Jeżeli wystąpi konieczność prosimy o zabranie swojego napoju
Podczas zabiegów takich jak manicure unikamy używania telefonu

Na wizyty umawiamy się drogą telefoniczną, SMS lub mailową,
jeżeli nie odbieramy telefonu KONIECZNIE PROSIMY O ZOSTAWIENIE SMS ! 
Osoby przychodzące poza kolejnością nie będą wpuszczane do salonu
W tych ciężkich dla nas każdego chwilach prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.W dniach 2.08.2021 do 16.08.20202 Salon będzie zamknięty z powodu urlopu. Kontakt telefoniczny/mailowy/SMS/Fb może być w tym czasie ograniczony lub niemożliwy. 

Salon kosmetyczny Ksymena w Sosnowcu to niezwykłe miejsce, w którym każdy, nawet najbardziej wymagający, Klient może poczuć się wyjątkowo. Przychodząc do nas, nie tylko zadbasz o swoją urodę, ale też zrelaksujesz się po ciężkim dniu i na chwilę zapomnisz o codziennych obowiązkach.

W naszej bogatej ofercie znajdziesz szeroki wybór zabiegów pielęgnacyjnych i wyszczuplających. Wykonujemy także profesjonalną stylizację paznokci i oprawy oczu oraz odprężające masaże. U nas skorzystasz też z jednej z proponowanych przez nas metod depilacji i pozbędziesz się zbędnego owłosienia z wybranych przez Ciebie partii ciała.

Nasz salon urody to przede wszystkim ludzie o bogatej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu., którzy kochają to, co robią i wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Nasi pracownicy regularnie poszerzają swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach i są na bieżąco z pojawiającymi się na rynku kosmetycznym nowościami. Możesz mieć więc pewność, że kompleksowo zatroszczą się o Twoją twarz i ciało.
Na pierwszym miejscu stawiamy Twój komfort, prywatność i wygodę – dlatego też posiadamy oddzielne gabinety kosmetyczne, dopasowane do rodzajów wykonywanych zabiegów.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dobierając najlepiej odpowiadające jego potrzebom rozwiązania.

Dzięki najwyższej jakości oferowanych usług zyskaliśmy grono stałych Klientów, którzy regularnie do nas wracają i polecają nasz salon swoim znajomym.


Zapraszamy do kontaktu.

ZAPRASZAMY:
Pon-Pt: 10:00-18:00
Sob: 9:00-13:00
  • Facebook - White Circle

Udało się! Wiadomość dotarła.

Współpracujemy z