Manicure i pedicure w Sosnowcu

Dłonie stanowią naszą wizytówkę, dlatego warto, aby prezentowały się nienagannie. Podobnie jak nasze stopy, szczególnie w sezonie letnim. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z zabiegów na manicure i pedicure.

Zabiegi te to nie tylko możliwość zmiany ich wyglądu. To również inwestycja w ich dobrą kondycję. Manicure i pedicure to podstawowy sposób pielęgnacji, który zapobiega łamaniu się paznokci, rozdwajaniu czy pękaniu płytki.

Ksymena – gabinet kosmetyczny w Sosnowcu – przygotował szeroką ofertę na zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp. Wykonujemy m.in.:

  • manicure biologiczny,

  • manicure hybrydowy,

  • manicure japoński,

  • manicure SPA

  • pedicure klasyczny,

  • pedicure hybrydowy,

  • pedicure SPA

  • peelingi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na wizytę.

Manicure

Zabieg manicure jest to zabieg polegający na pielęgnacji dłoni oraz paznokci. Wykonujemy w celu estetycznym lub też w celu korygowania niedoskonałości płytki paznokciowej która posiada np.: bruzdy , uszkodzenia mechaniczne itd.
W naszym salonie wykonujemy manicure takie jak : klasyczny z odżywką , hybrydowy , żelowy , japoński. Do zabiegu manicure dobrze jest skorzystać dodatkowo z kąpieli parafinowej dłoni , która w połączeniu z maską działa regenerująco , kojąco i odżywczo.

Manicure klasyczny 30 min – cena : 29 zł
Manicure hybrydowy 30 min – 45 min – cena : 60 zł

Stylizacja paznokci żelowych założenie/ korekta* 80 min – 90 min – cena 110 zł/80zł
Stylizacja paznokci żelowych korekta** 70 min – 90 min – cena 70 zł – 85 zł***
*Korekta paznokci niewykonywanych w naszym salonie
**Korekta paznokci wykonywanych w naszym salonie
*** Cena uzależniona od wyboru ozdób np. typu : Swarovski, nadruk

 

Manicure tytanowy Colorista 

W manicure tytanowym wykorzystuje się preparaty – bazę podkładową, oraz kolorowe pudry, które błyskawicznie wysychają, a przy ich utwardzeniu nie używa się lamp UV tak jak w przypadku innych technik. Ponadto w preparatach znajduje się wiele cennych składników odżywczych : Witaminy A, E, d3, b5 oraz wapń wchodzące w skład produktów do tytanowej stylizacji, sprawiają, że ta metoda polecana jest również paniom o słabych paznokciach w skład produktu wchodzi dwutlenek tytanu oraz polimer akrylowy przez co manicure ten charakteryzuje się długotrwałym efektem. W składzie znajduje się również nadtlenek benzoilu – substancję dezynfekującą, dzięki której nie musimy się obawiać sposobu aplikacji kolorowego pudru, czyli wkładania palców do pojemniczka z proszkiem wielokrotnego użytku. Daną techniką można wykonać też klasyczne zdobienia takie jak : french oraz mniej klasycznie inne ozdoby 


Kolor - 80 zł 
 

Parafina na dłonie z peelingiem

Zabieg polega na jak najgłębszym nawilżeniu skóry dłoni. Peeling usuwa martwy naskórek a parafina pozwala utrzymać odpowiednią wilgotność .

 

Cena 30 zł

Manicure japoński P. Shine

Manicure japoński
To metoda , która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im równocześnie połysk różowej perły. Zabieg polega na wcieraniu pasty w naturalną płytkę co powoduje lepsze ukrwienie a jednocześnie dostarczając witamin, oraz naniesieniu pudru dzięki któremu paznokieć staje się delikatnie różowy i uzyskuje połysk. Zalecane do paznokci kruchych , łamliwych i rozdwajających się.

Manicure japoński/P.Shine 30 min – cena 45 zł
Manicure japoński/P.Shine x 3 – cena 120 zł
Manicure japoński/P.Shine x 5 – cena 150 zł

Pedicure

Pedicure – zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u stóp. Zabieg ten wykonuje się za pomocą hybryd, który nadaje estetyczny wygląd. Jest to zabieg polegający na wymoczeniu stóp w aromatycznych i leczniczych solach, opracowania płytki paznokciowej wraz ze skórkami oraz ewentualne pomalowanie kolorem , peelingiem oraz maską odżywczą. Dodatkowo można wykonać zabieg pozbycia się nadmiernego martwego naskórka poprzez użycie omegi oraz frezowania stóp.

Pedicure hybrydowy 30 min – cena 55 zł 
Pedicure Klasyczny* (bez malowania) od 45 min – cena 80 zł
Pedicure z hybrydą*od 60 min  – cena 120 zł
 
*W skład zabiegu wchodzi użycie omegi oraz frezowania.

Parafina stóp + peeling

W celu jeszcze lepszego nawilżenia wykonujemy peeling w celu usunięcia martwego naskórka, czynniki aktywne mają wtedy łatwiejsze przenikanie do głębszych warstw skóry

    


Cena 40 zł