Manicure i pedicure w Sosnowcu

Dłonie stanowią naszą wizytówkę, dlatego warto, aby prezentowały się nienagannie. Podobnie jak nasze stopy, szczególnie w sezonie letnim. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z zabiegów na manicure i pedicure.

Zabiegi te to nie tylko możliwość zmiany ich wyglądu. To również inwestycja w ich dobrą kondycję. Manicure i pedicure to podstawowy sposób pielęgnacji, który zapobiega łamaniu się paznokci, rozdwajaniu czy pękaniu płytki.

Ksymena – gabinet kosmetyczny w Sosnowcu – przygotował szeroką ofertę na zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp. Wykonujemy m.in.:

  • manicure biologiczny,

  • manicure hybrydowy,

  • manicure japoński,

  • manicure SPA

  • pedicure klasyczny,

  • pedicure hybrydowy,

  • pedicure SPA

  • peelingi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na wizytę.

Manicure

Zabieg manicure jest to zabieg polegający na pielęgnacji dłoni oraz paznokci. Wykonujemy w celu estetycznym lub też w celu korygowania niedoskonałości płytki paznokciowej która posiada np.: bruzdy , uszkodzenia mechaniczne itd.
W naszym salonie wykonujemy manicure takie jak : hybrydowy , żelowy , japoński. Do zabiegu manicure dobrze jest skorzystać dodatkowo z kąpieli parafinowej dłoni , która w połączeniu z maską działa regenerująco , kojąco i odżywczo.

Manicure hybrydowy od 60 min – cena : 60 zł

Stylizacja paznokci żelowych założenie/ korekta* 80 min – 90 min – cena 110 zł/80zł
Stylizacja paznokci żelowych korekta** 70 min – 90 min – cena 70 zł – 85 zł***
*Korekta paznokci niewykonywanych w naszym salonie
**Korekta paznokci wykonywanych w naszym salonie
*** Cena uzależniona od wyboru ozdób 

 

Parafina na dłonie z peelingiem

Zabieg polega na jak najgłębszym nawilżeniu skóry dłoni. Peeling usuwa martwy naskórek a parafina pozwala utrzymać odpowiednią wilgotność .

 

Cena 30 zł

Manicure japoński P. Shine

Manicure japoński
To metoda , która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im równocześnie połysk różowej perły. Zabieg polega na wcieraniu pasty w naturalną płytkę co powoduje lepsze ukrwienie a jednocześnie dostarczając witamin, oraz naniesieniu pudru dzięki któremu paznokieć staje się delikatnie różowy i uzyskuje połysk. Zalecane do paznokci kruchych , łamliwych i rozdwajających się.

Manicure japoński/P.Shine 30 min – cena 50zł
Manicure japoński/P.Shine x 3 – cena 120 zł
Manicure japoński/P.Shine x 5 – cena 200 zł

Pedicure

Pedicure – zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u stóp. Zabieg ten wykonuje się za pomocą hybryd, który nadaje estetyczny wygląd. Jest to zabieg polegający na wymoczeniu stóp w aromatycznych i leczniczych solach, opracowania płytki paznokciowej wraz ze skórkami oraz ewentualne pomalowanie kolorem , peelingiem oraz maską odżywczą. Dodatkowo można wykonać zabieg pozbycia się nadmiernego martwego naskórka poprzez użyciu skalpela, dłuta czy frezarki. 

Pedicure klasyczny bez malowania(skalpel+ frezarka + opracowanie paznokci) 100 zł
Pedicure hybrydowy (skalpel+ frezarka + opracowanie paznokci + hybryda) 135 zł
Pedicure medyczny ( skalpel + dłuto + frezarka + ewentualne opatrunki + opracowanie hiperkeratoz+ w razie potrzeby opatrunki do domu ) od 150 zł [dopłata do hybrydy stóp przy pedicure medycznym 30 zł ] 
Usuwanie modzeli od 50 zł do 100 zł
Usuwanie odcisków od 50 zł do 100 zł
Hybryda paznokci stóp 55 zł 
 

Close up of professional painting by white and glossy acrilyc paint nails on foot. Special

Korekcja wrastających i wkręcających się paznokci 

Poszerzyliśmy zakres naszych usług o korekcję wrastajacych i wkręcających się paznokci często bywających uszkodzeniem poprzez uraz mechaniczny lub z powodu złego obcinania paznokci.
Metoda, którą wykonujemy korekcję paznokci nie boli! Nie wbija się nic pod paznokieć! Nic nie wypada!
Po założeniu klamry od razu wraca się do codziennych zajęć.
Bardzo szybko czuje się odciążenie paznokcia i szybko zmniejsza się dotkliwy ból jaki często towarzyszy uszkodzonym paznokciom.
Cennik:
- pierwsza korekcja palucha 160 zł
- pierwsza korekcja paznokci mniejszych i dłoni 130 zł
- korekta fioletowa💜 90 zł
- korekta czerwona ❤ 80 zł
- korekta żółta 💛 70 zł
Korekty wykonywane po 3 lub 4 tygodniach
Reklamacja w przypadku odpadnięcia klamry jest uznawana do 2 tygodni po wyżej tego czasu klamra zakładana jest pełnopłatnie jak przy pierwszej wizycie.

Parafina stóp + peeling

W celu jeszcze lepszego nawilżenia wykonujemy peeling w celu usunięcia martwego naskórka, czynniki aktywne mają wtedy łatwiejsze przenikanie do głębszych warstw skóry

    


Cena 40 zł